RENGINIO „KULINARINĖ LYGA“ FINALAS

Gegužės 22 d. restorane „Vasaris“ vyks iniciatyvos „Pamokos matuojasi Panevėžį“ renginio „Kulinarinė lyga“ finalas. Jame išspręstus iššūkius pristatys komandos iš Panevėžio Alfonso Lipniūno, Panevėžio raj. Dembavos , Panevėžio Rožyno progimnazijos, Panevėžio raj. Paliūniškio mokyklos ir Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos.

„Kulinarinės lygos“ tikslas – sudominti mokinius, skatinti juos rinktis verslo, maisto pramonės poreikius tenkinančias profesijas ir kurti karjerą Panevėžyje.

Iššūkius paruošė ir juos sprendžiant su komandomis bendradarbiauja UAB „Povydė“ restoranas „Vasaris“, UAB „Džegera“ restoranas „Karčema Ružava“, UAB „KR36“ restoranas „Riverside“, UAB „Žaliasis žiogas“ restoranas „Kafenhauz“, verslo konsultantė Dovilė Šipelienė.

Nuoširdžiai dėkojame renginio partneriams – Panevėžio mokymo centrui, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriui, Panevėžio plėtros agentūrai „Panevėžys Now“ ir specialiajam renginio rėmėjui UAB „Sidabrinė taurė“ Nr.1 PICA, paruošusiems dovanų renginio dalyviams.

Renginio organizatoriai – Panevėžio švietimo centras ir UAB „Povydė“ restoranas „Vasaris“.

Įmonės ir organizatoriai tiki, kad tokios investicijos į jaunąją kartą padeda mokiniams parodyti, kiek daug galimybių yra tobulėti, siekti savo tikslo ar svajonės, paskatina  rinktis profesinį kelią, kurti savo karjerą gimtajame mieste.

Nekantraudami laukiame iniciatyvos „Pamokos matuojasi Panevėžį“ renginio „Kulinarinė lyga“ finalinio renginio ir mokinių komandų  kūrybiškų iššūkių sprendimų!

Keletas nuotraukų iš atrankinio renginio ⬇