ATIDARYTAS REGIONINIS ATVIROS PRIEIGOS „STEAM“ CENTRAS

Gruodžio 14 d. oficialiai savo duris atvėrė Panevėžio švietimo centro padalinys – „STEAM“ atviros prieigos centras.
Atidarymo šventėje dalyvavo didelė dalis Panevėžio miesto ir regiono švietimo, kultūros, mokslo bei verslo įmonių atstovų, taip pat mokyklų vadovai, mokytojų ir mokinių komandos.
„STEAM“ atviros prieigos centro atidarymo renginių metu sveikinimo žodžius tarė Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Mykolas Račkauskas, Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius, Nacionalinės švietimo agentūros mokyklų aprūpinimo gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis projektų vadovė Dalia Lėckaitė bei kiti svečiai.
Renginio metu dalyviams pristatytos 4 specializuotos laboratorijos – chemijos, fizikos ir inžinerijos, robotikos ir IT bei dirbtinio intelekto. „STEAM“ centro metodininkų parengtų edukacijų metu, renginio svečiai galėjo susipažinti bei patys išbandyti Centro siūlomas praktines veiklas, atlikti užduotis.
„STEAM“ centras įsikūręs strategiškai patogioje vietoje – Panevėžio „Minties“ gimnazijos patalpose, šalia jau veikiančio robotikos centro „RoboLabas„.
Regioniniame „STEAM“ atviros prieigos centre mokiniai galės praktiškai susipažinti su gamtos, technologijų, inžinerijos, matematikos mokslų dėsniais ir naujausiais išradimais. Tikimasi, kad tai padės jaunimui pamėgti sudėtingus „STEAM“ sričių mokslus ir rinktis su jais susijusią karjerą.
Akimirkos iš atidarymo renginio:
Gali būti 4 žmonės vaizdasGali būti 6 žmonės, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdas
Gali būti 3 žmonės, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdasGali būti 5 žmonės, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdas