ĮDOMESNĖS PAMOKOS

Mieli Mokytojai,

Panevėžio robotikos centro ,,RoboLabas” metodininkai mokytojams dalykininkams siūlo mini pamokėles (40 min. trukmės), kaip paįvairinti pamokas naudojant įvairius įrankius. Mokymams būtų naudojama ZOOM pokalbių programėlė.

  • 04-16 ir 23 d. 16.00 val. istorijos mokytojams – Google forms, Learnapps, Hot Potatoes programų pristatymas.  Tai paprastai valdomi, bet efektyvūs įrankiai nuotolinėms pamokoms vesti. Įrankiai paremti filmų peržiūra, tekstų skaitymuir įvairiomis užduotimis, taip pat ir atvirais klausimais, skatinančiais temos pritaikymą gyvenime. Tai patiks ir mokiniams, nes jie neliks pasyvūs skaitytojai ir žiūrovai.

Pamokėlę ves PRC ,,RoboLabas” metodininkė Rūta Šalkauskaitė.

 

  • 04-16 15.00 val.matematikos, fizikos, chemijos, geografijos mokytojams – įrankio ,,Mozaweb” panaudojimo galimybės. Tai mokymo platforma, kuri gali vizualizuoti jūsų pamokas paveikslėliais, vaizdo įrašais bei puikiai tinka, kai pamokas vedate naudodami 3D vaizdavimo įrankį. Mokiniams tampa lengviau įsisavinti dėstomą dalyką, nes mokytojas medžiagą pateikia su vaizdais, realiais pavyzdžiais. Siūlome pasinaudoti medijų biblioteka ir pritaikyti ją nuotolinėse pamokose.
  • 04-20 15.00 val. pradinių klasių mokytojams – LearningApps.org platformos lietuvių kalba žaidimų programoms (apps) kurta pristatymas. Patogus grupių kūrimas, mokinių darbų peržiūra, publikavimas, automatinis n.d. surinkimas. Platforma skirta pradiniam, doriniam, kalbiniam ir literatūriniam, gamtamoksliniam, socialiniam ugdymui, informacinėms technologijoms, matematikai, sveikatos ir lytiškumo ugdymui bei rengimui šeimai.

Pamokėles ves PRC ,,RoboLabas” metodininkė Klaudija Pelanytė.

  • 04-21 ir 23 d.  15.00 val.  – Microsoft sprendimų ir galimybių mokykloms pristatymas (kviečiame registruotis tas mokyklas, kurios norėtų pradėti naudoti Microsoft įrankius organizuojant nuotolinį ugdymą, būtų naudinga, jei kartu su dalykų mokytojais dalyvautų ir mokyklų IT inžinieriai).

Lektorius – PRC ,,RoboLabas” metodininkas Arnualdas Dalinda.

  • Mini pamokėlei bus naudojama ZOOM programėlė, tad lektoriai laukia dalyvių el. paštų ne vėliau kaip iki pamokėlės dienos ryto.
  • Dalyvių skaičius – 25.

Skubėkite registruotis svetainėje SEMI+

Topolių al. 12, Panevėžys, 8 45 46 55 46, 8 45 46 31 56, 8 682 53 032

info@ppsc.lthttp://www.ppsc.lt

 

 

Rima Šarkanienė,

8 45 46 55 46