KTU PTVF VYKSTA REGISTRACIJA Į JAPONŲ KALBOS KURSUS

Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas (KTU PTVF) renka naują grupę į japonų kalbos kursus, vyksiančius nuo 2017 m. rugsėjo 18 iki lapkričio 15 dienos. Svečias iš Tokijo Susumu Nakagawa užsiėmimų metu su paskaitų dalyviais pasidalins japonų kalbos subtilybėmis ir specifika.
Rudens semestro metu  S. Nakagawa ves tęstines paskaitas buvusiems studentams, o naujai grupei pristatys japonų kalbos pradmenis.
Japonų kalbai tampant vis paklausesnei Europoje ir plečiantis šios šalies ekonomikai, Europoje didėja specialistų paklausa, kurie mokėtų japonų kalbą. Egzotiškos užsienio kalbos žinojimas ne tik praplečia akiratį, bet ir atveria daugiau galimybių karjeros kelyje.
PTVF organizuojamuose japonų kalbos pradmenų kursuose dalyviai įgis žinių apie Japoniją ir jos kultūrą bei turės unikalią galimybę naujas žinias išbandyti bendraujant su S. Nakagawa, kuris jau daugybę metų keliauja po Europos universitetus ir dėsto japonų kalbą.
Moksleiviams, kurie ateityje planuoja studijuoti Rytų šalių kalbas, KTU PTVF organizuojami japonų kalbos kursai – ideali proga susipažinti su Azijos kalbų mokymosi ir kultūros ypatumais.
Japonų kalbos kursai bus dėstomi anglų kalba. Nauja grupė renkama nuo rugsėjo 18 d. Paskaitos vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 16.00 val.
Kursai vyks Nemuno g. 33, Panevėžyje, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete.
Administracinis mokestis – 25 eurai.

Daugiau informacijos ir registracija į kursus:
Mob. tel. 8 686 54890
El. p. sonata.liutkeviciene@ktu.lt