KVIEČIA MOKYTIS BENDRADARBIAUTI

NACIONALINĖ TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETŲ (TAU) ASOCIACIJA KVIEČIA MOKYTIS NUOTOLINIO BENDRADARBIAVIMO

Bendradarbiaudami su asociacija „Langas į ateitį“ parengėme savarankiško kompiuterinio raštingumo mokymosi pamokų ciklą.

Pirmojoje pamokoje pristatome nuotolinio bendravimo video platformas „Zoom“ ir „Google Meet“. Atlikdami kiekvieną aprašyme nurodytą žingsnelį, nesunkiai savarankiškai išmoksite naudotis šiuo bendravimo įrankiu.

Vaizdo konferencijų programos „Zoom“ pristatyme paaiškintos šios programos galimybės rengti vaizdo konferencijas, aprašytos bendravimui reikalingos techninės priemonės, pateiktos programos diegimo ir prisijungimo prie susitikimo instrukcijos.

Vaizdo pokalbių sistema „Google Meet“ – tai vaizdo pokalbių internetu priemonė, padedanti komandai bendradarbiauti, t.y. rengti vaizdo konferencinius pokalbius, planuoti susitikimus, susirašinėti pokalbio metu ir kt.

Raginame TAU vadovus išplatinti šių nuotolinio bendravimo platformų aprašymus savo bendruomenėse, paraginti dekanus, seniūnus šių įrankių pagalba užmegzti ryšį su savo klausytojais. Drąsiai bandykite, nebijokite suklysti, prašykite pagalbos. Išmokę naudotis nauju įrankiu, turėsime dar vieną bendravimo ir bendradarbiavimo galimybę.

Kitoje pamokoje pristatysime nuotolinio bendravimo platformą „MS Teams“.

Asociacijos „Langas į ateitį“, Nacionalinės TAU asociacijos inf.