Gerbiami vadovai, pavaduotojai ugdymui,
2018 m. sausio 9 d. 15 val. kviečiame į 13 klasės pamoką – improvizaciją „Misija įmanoma“.
Ar kada nors pagalvojote, kad garsas ir muzika gali būti galingas instrumentas, galintis padėti suvaldyti stresą, sustiprinti kūną, praplėsti sąmonę ir atgauti dvasios ramybę? Lietuvoje šis metodas, lyginant su kitais, yra naujas ir žmonių, kurie yra išbandę ir pajutę šios terapijos galią – vienetai, nors ji šiandien yra prieinama kiekvienam iš mūsų, o ypač naudinga įstaigų vadovams ar lyderiams, kaip efektyvi priemonė formuoti komandai, plėtoti organizacinį vadovavimą, valdyti stresą ar pyktį, skatinti kūrybiškumą ir pasitikėjimą savimi.
Pasaulyje plačiai naudojama garso terapija pritraukia ne tik pavienes žmonių grupeles, bet į šią veiklą įsitraukia vis daugiau įmonių. Pavyzdžiui, tokios pasaulinės kompanijos, kaip Nike, Cisco Systems, Mattel, garsą pasitelkia siekdami skatinti kūrybiškumą, produktyvumą ir sveikatingumą, o „Toyota“ bendrovės vadovybė Kalifornijoje net yra susikūrusi unikalų „Toyota bugnų ratą“, kurį naudoja, kaip streso mažinimo ir moralės didinimo įrankį. Garso terapiją yra siūloma išbandyti ir jose dalyvauti kartu visam įmonės kolektyvui, naudoti, kaip būdą komandai formuoti, didinti įmonės darbuotojų bendrumo jausmą, jų produktyvumą, kūrybiškumą, sumažinti stresą ir sukurti gerą emocinę aplinką. Yra manoma, kad patiems mušant būgnus galima išmokti vadovavimo meno, tai tarsi kūrybiška lyderystės mokymo priemonė.
Kad tai suprasti – reikia pačiam išbandyti ir pajusti.
Pamoką veda – Saulius Astrauskas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokytojas. Saulius Astrauskas nuo 1988-ųjų jis yra Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro artistas. 2004 m. tapo tarptautinės Perkusijos meno asociacijos (PASIC) nariu. Mokytojas vedė meistriškumo kursus PASIC forumuose JAV, Prancūzijoje, Vienoje, Olandijoje, Čekijoje. Perkusininkas atliko daugiau nei 80 šiuolaikinių kūrinių premjerų. Jis buvo šiuolaikinės muzikos ansamblių „Saga Duo“ ir „Ex Tempore“ narys, grojo su Lietuvos, Šv. Kristoforo, Klaipėdos ir Šiaulių kameriniais orkestrais, Lietuvos valstybiniu, Kauno simfoniniu, Nacionalinio operos ir baleto teatro simfoniniu orkestrais, ansambliu „Musica Humana“, šiuolaikinės muzikos ansambliu „Gaida“, Valstybiniu Vilniaus bei „Chordos“ styginiais kvartetais, fortepijoniniu trio „Kaskados“.
Pamokos vieta – Panevėžio muzikos mokykla (Vilniaus g. 2, LT-35208 Panevėžys).
Dalyviai – mokyklų vadovai, pavaduotojai ugdymui, skyrių vedėjai. Trukmė – 1,5 val.
Registracija www.semiplius.lt
Telefonas pasiteiravimui 8 45 465546
Renginys nemokamas.