LITERATŲ POPIETĖ GAMTOJE

Viltis ir pabudimas Žemėj plazda,

Lyg kūdikis nuo bučinio švelnaus.

Taip norisi praverti sielos langą

Ir vėl pajusti šilumą žmogaus.

Gegužės 11 dieną, pasipuošusi žaliu pavasario nuometu ir besimaudanti saulės spindulių jūroje, miesto parko gamta maloniai pasitiko Trečiojo amžiaus universiteto menų fakulteto literatų grupės narius. Popietė buvo ilgokai laukta, tad netruko prisipildyti taip išsiilgto šurmulio ir  šypsenų. Jas dar labiau skatino nuostabią fotosesiją mums padovanojusi fotografė Meilė. Ji kantriai fiksavo išsibarsčiusias popietės dalyvių akimirkas, harmoningai susipynusias tarp gamtos, fotografijos meno ir poezijos.

Susitikimo metu prisiminta ir neseniai praėjusi spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Knygnešiams skirtus posmus perskaitė Onutė Striškienė. Toliau skambėjo eilės, sukurtos pavasarine tema. Dalį eilių skaitė mūsų grupės nuolatiniai skaitovai Juozas Braidokas ir Nijolė Vilimienė. Pasidžiaugėme ir šiais metais išleistomis net kelių literatų grupės narių naujomis knygelėmis. Dėl laiko trūkumo ir karantino diktuojamų sąlygų knygų pristatymas nukeltas ateičiai.

Malonias susitikimo akimirkas gamtoje papildė ir bendras vaišių stalas. Laikas prabėgo nepastebimai greitai. Išsiskyrėme su naujais kūrybiniais planais į ateitį.

Literatų gr. kuratorė Liuda Balabonienė