ORGANIZUOJANTIEMS NUOTOLINĮ UGDYMĄ

MIELI MOKYTOJAI,

Būdami pandemijos gniaužtuose, turime išlikti ramūs ir vieningi.
Todėl, mes norime nuraminti visą anglų kalbos mokytojų bendruomenę – mes kartu su pasaulinėmis leidyklomis atidžiai stebime susidariusią situaciją ir ieškome sprendimų kaip padėti Jums organizuoti nuotolinį ugdymą ir sudominti besimokančius.
Tiesiame Jums pagalbos ranką – Pearson Education leidykla parengė alternatyvas Jūsų naudojamiems vadovėliams ir pratyboms. Suteikiame 60 dienų nemokamą prieigą prie Jūsų naudojamų mokymo priemonių per Pearson English Portal. Tai leis Jums ir toliau planuoti, teikti užduotis mokiniams, paskirti namų darbus ir tikrinti jų atlikimą.

Prašau susisiekti su manimi el. paštu ir nurodyti ar pageidaujate nemokamos prieigos prie Pearson Education „online“ pratybų.
Nemokami prisijungimai bus suteikiami sekančia tvarka:

Pradiniam anglų kalbos ugdymui– prie mokomųjų kursų „Big English“, „Poptropica English Islands“;

Viduriniam anglų kalbos ugdymui – prie mokomųjų kursų  „Choices“,  „Focus“,  „Go Getter“,  „Gold“,  „Gold Experience“,  „Live Beat“,  „Wider World “;

Jaunimo ir suaugusiųjų anglų kalbos ugdymui – pagal pareikalavimą;

Tie, kas dar nėra Pearson leidyklos vadovėlių naudotojai, bet ketina tapti ar tie, kurie naudoja senesnius Pearson leidyklos vadovėlius (pvz. „Opportunities“ ar kt. anksčiau leistus) – pagal pareikalavimą.

Taip pat norime priminti, kad neatlygintinai galite naudotos E-panel programėle, kurioje sukaupta didelė visų leidyklos Pearson Education mokomųjų kursų ir jų komponentų internetinė biblioteka – atsisisiųskite programėle ir kreipkitės dėl prieigos čia  https://www.pearson.eu/cee/

Jei norite gauti mokytojo ir mokinio prisijungimo kodą prie šaltinių, kreipkitės el.paštu ir pateikite: mokyklos pavadinimą, vadovėlio pavadinimą, mokymo lygį ir mokomą klasę, mokinių skaičių.

Pasidalinkite su kolegomis šia svarbia informacija.

Apie kitų leidyklų nemokamus šaltinius informuosime Jus el.paštu jau netrukus. Sekite informaciją.

Linkėdama sveikatos,

 

Violeta Liudvinovičienė
ELT pardavimų vadovė
Tel.: +370670 85248
El. paštas violeta@kriso.lt