PANEVĖŽIEČIAMS PRISTATYTA SOCIALINIO TINKLO „LINKED IN“ NAUDA

Sausio mėnesį, įgyvendindami projektą „Pasiruošt, dėmesio, veikiam“, aktyvūs Panevėžio jaunuoliai organizavo veiklas kurių metu išgrynino pagrindines problemas su kuriomis susiduria čia gyvenantis jaunimas.
Diskusijų metu išsiaiškinta, jog Panevėžio miesto mokyklinio amžiaus jaunuoliai susiduria su patyčiomis, nepakankamu jaunimo užimtumu, laisvalaikio erdvių trūkumu. Kaip vienas iš iššūkių buvo paminėtas didelis krūvis mokyklose, kuris įtakoja pervargimą ir mokymosi motyvacijos trūkumą.
Vyresniųjų tarpe (17-30 m.) paminėtos problemos susijusios su nemokamų laisvalaikio veiklų, tokių kaip ekskursijos, dirbtuvės, koncertai, trūkumu, o jeigu tokios veiklos ir vyksta, tuomet trūksta informacijos apie jas.
Dar vienas svarbus šio amžiaus tarpsnio jaunuolių aspektas, išryškėjęs diskusijų metų, yra studijų ir persikvalifikavimo galimybių trūkumas Panevėžyje. Nors čia veikia kelios aukštojo mokslo įstaigos bei profesinės mokyklos, specialybių pasiūla yra gana siaura. Tai tiesiogiai koreliuoja su sunkumais keičiant profesiją, darbovietę ar susirandant darbą.
Siekdami prisidėti prie šių problemų sprendimo, projekto „Pasiruošt, dėmesio, veikiam“ komanda, jaunuolius pakvietė į paskaitą-diskusiją apie darbo paiešką ir įsidarbinimo galimybių plėtrą.
Ar žinote kas yra „LinkedIn”?
Ar žinote kaip jį administruoti ir vykdyti darbo paiešką?
Į šiuos ir kitus klausimus Panevėžiečiams padėjo atsakyti UAB AMSTON personalo atrankų konsultantė, „LinkedIn” turinio kūrėja Goda Černiauskaitė, sausio 23 d. Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre vedusi užsiėmimą „LinkedIn”. Kaip jį išnaudoti tinkamai?”
Susitikimo metu buvo pristatyta šio socialinio tinklo nauda, nuoseklūs žingsniai padedantys darbo ieškančiam žmogui atrodyti profesionaliai ir patraukliai darbdaviui.
Dėkojame lektorei už pasidalinimą turima patirtimi ir naudingais patarimais su panevėžiečiais.
Projekto veikla finansuojama Europos Sąjungos.