PANEVĖŽIO ROBOTIKOS CENTRAS „ROBOLABAS“ IR REGIONINIS STEAM ATVIROS PRIEIGOS CENTRAS GAVO UGDYMO NOVATORIŲ APDOVANOJIMĄ

Vilniaus Valdovų rūmuose 2023 m. lapkričio 22 d. iškilmingos ceremonijos metu pagerbti inovatyviausi 2023-ųjų mokytojai, ugdymo novatoriai. Tai jau septintą kartą „Žinių ekonomikos forumo“ organizuojami mokytojų apdovanojimai, kurie skleidžia gerosios pedagoginės patirties žinią, mokytojus-ugdymo novatorius.

Šiais metais organizatoriai skatino apdovanoti pradinio, progimnazinio ir gimnazinio ugdymo mokytojus. Papildomos nominacijos šiais metais buvo skirtos metų mokyklos vadovui, mokyklai, puikiai pasirengusiai ugdymo turinio atnaujinimui. Dar viena, tik šiemet įsteigta nominacija – „Metų neformaliojo švietimo STEAM srityje tiekėjas“ – apdovanoti Panevėžio švietimo centro padaliniai – robotikos centras „RoboLabas“ ir regioninis STEAM atviros prieigos centras.

Iškilmingame renginyje mokytojus sveikino LR ministrė pirmininkė, Švietimo, mokslo ir sporto viceministras, verslo ir švietimo sričių atstovai.

„Smagu, kad esame pastebėti, vertinami. „Metų neformaliojo švietimo STEAM srityje tiekėjo“ įvertinimas šiemet keliauja į Panevėžį – Panevėžio švietimo centro padalinius robotikos centrą „RoboLabas“ ir regioninį STEAM atviros prieigos centrą. Dėkoju visiems įstaigos darbuotojams už nuoširdumą, atsidavimą darbui, vienas kito pastebėjimą ir palaikymą, idėjų generavimą“, – apdovanojimu džiaugėsi padaliniams vadovaujanti Vaida Repovienė.