PANEVĖŽIO STEAM CENTRO IR RC „ROBOLABAS“ PADALINIŲ VADOVEI VAIDAI REPOVIENEI SKIRTA METŲ TARNAUTOJOS NOMINACIJA

Panevėžio krašto pramoninkų asociacija antrus metus pastebi ir įvertina Panevėžio švietimo centro padalinių robotikos centro „RoboLabas“ ir Panevėžio regioninio STEAM atviros prieigos centro veiklą ir čia dirbančius mokytojus. Tikrai graži tradicija, kad Panevėžio pramonininkai apdovanoja ne tik savo narius, bet ir pastebi miesto bendruomenės atstovus, jų misijas ir nuveiktus darbus.

Šiemet džiaugiamės, kad METŲ TARNAUTOJO nominacija skirta Panevėžio švietimo centro direktoriaus pavaduotojai ugdymui Vaidai Repovienei,  atsakingai už padalinių, robotikos centro „Robolabas“ ir Panevėžio regioninio STEAM atviros prieigos centro veiklą.

Nuoširdžiai sveikiname Vaidą Repovienę ir džiaugiamės pelnytu apdovanojimu.

Taip pat sveikiname vieną iš savo padalinių partnerių UAB „Profibus“, kuri gavo nominaciją kaip SOCIALIAI ATSAKINGA ĮMONĖ, už aktyvų įsitraukimą ir dalyvavimą robotikos centro „RoboLabas“ veiklose. Šiemet robolabiečių mokinių komanda entuziastingai įsitraukė į Panevėžio švietimo centro projektą „Pamokos matuojasi Panevėžį: iššūkių serija“. Panevėžio robotikos centro „RoboLabas“ komandai lankiusiai įmonę ir įveikusiai nelengvą iššūkį su pramoniniais UAB „Profibus“ robotais, už sklandų bendradarbiavimą komisija skyrė REIKŠMINGIAUSIO SPRENDIMO laimėjimą.

Pernai Panevėžio karšto pramonininkų asociacija pagerbė ir nominavo robotikos centro „RoboLabas“ informacinių technologijų mokytoją Laurą Kuchalskienę.

Panevėžio karšto pramonininkų asociacija (PKPA) jau šeštus metus iš eilės iškilmingai pagerbia inovatyviausius, sumaniausius, pilietiškiausius, atsakingiausius, tvariausius savo krašto bendruomenės narius, labiausiai garsinusius Panevėžio vardą.

Apdovanojimų metu Panevėžio krašto pramonininkų bendruomenę sveikino Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas ir Panevėžio rajono meras Antanas Pocius bei pramonininkų asociacijos prezidentas Mantas Gudas, kurie savo kalbose dėkojo už bendradarbiavimą ir už tai, kad ne tik kuria verslą ir darbo vietas, bet ir aktyviai dalyvauja miesto ir viso regiono bendruomenių gyvenime.

“Lietuvos verslas ir pramonė šiandien puikiai demonstruoja savo konkurencingumą tarptautiniu mastu ir vienareikšmiškai yra valstybės augimo variklis. Aš noriu padėkoti jums visiems už jūsų triūsą ir Lietuvos auginimą. Dabar, kai nepaisant visų sunkumų ir iššūkių, verslas stovi tvirtai ant žemės, turime galvoti ne tik apie savo kiemą. Turime visi galvoti ir apie šios valstybės ateitį. Šiandien verslas jau kalba apie santalką, sutarimą ir pasitikėjimą, kurio taip trūksta mūsų visuomenėje“, – sveikindamas PKPA narius ir svečius kalbėjo asociacijos prezidentas Mantas Gudas.