PANEVĖŽIO ŠVIETIMO CENTRE – SUSITIKIMAS SU UKRAINIEČIAIS

Kovo 17-ąją Panevėžio švietimo centre įvyko pirmasis susitikimas su Panevėžio mieste įsikūrusiais ukrainiečiais ir jų šeimomis. Susitikimą organizavo ir koordinavo Panevėžio švietimo centras kartu su Tatjana Potakova, iš puolamo Kijevo miesto į Panevėžį atvykusia pedagoge. Renginyje dalyvavo daugiau nei 50 žmonių, atvykusių iš Zaporožės, Lvivo, Kijevo, Luhansko ir Donetsko miestų. Tarp renginio dalyvių – nemaža dalis vaikų, kuriems buvo suteikta galimybė vykti į Panevėžio švietimo centro padalinius – PRC „RoboLabas“ ir atviros prieigos STEAM centrą.

Renginys pradėtas šiltais Panevėžio švietimo centro direktorės Astos Malčiauskienės žodžiais. Vėliau T. Potakova ir kiti susitikimo dalyviai ukrainiečiams pristatė naujausią informaciją apie tautiečių padėtį šalyje, esamas ir svarstomas lengvatas.

Susitikimo dalyviai taip pat turėjo galimybę susipažinti – pasidalyti savo lūkesčiais, problemomis, aptarti visiems aktualius klausimus.

Džiaugiamės, kad mums kartu pavyko suburti didelę dalį ukrainiečių bendruomenės, įsikūrusios Panevėžio mieste. Tikimės, šiuos bendrystės susitikimus plėtoti ir kartu kurti darnią, multikultūrišką bendruomenę.