PANEVĖŽIO ŠVIETIMO CENTRO PADALINIUOSE, ROBOTIKOS CENTRE „ROBOLABAS“ IR ATVIROS PRIEIGOS „STEAM“ CENTRE, LANKĖSI LR EKONOMIKOS IR INOVACIJŲ MINISTRĖ AUŠRINĖ ARMONAITĖ

Gruodžio 2 d. Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė lankėsi Panevėžio švietimo centro padaliniuose, robotikos centre „RoboLabas” ir atviros prieigos STEAM centre. Apsilankymą Panevėžio švietimo centro padaliniuose Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministrė prilygino „dienos šviesuliui”.
Susitikimo metu vyko diskusija talentų parengimo ir pritraukimo tema „Talentų ugdymas darbo rinkos poreikiams“, taip pat apžiūrėtos inovatyvios robotikos centro „RoboLabas” ir STEAM atviros prieigos centro erdvės padedančios ugdyti jaunuosius Panevėžio tyrėjus.
A. Armonaitės teigimu „Lietuvai reikia kūrybingų asmenybių, kurios nebijo eksperimentuoti.” Būtent tai Panevėžio švietimo centras, kartu su įsteigtais padaliniais, įgyvendina – ugdo jaunuosius inovacijų kūrėjus bei diegėjus nestokojančius kūrybiškumo, iniciatyvumo, verslumo ir lyderystės kompetencijų.
Akimirkos iš susitikimo: