Panevėžyje paminėta Tarptautinė mokytojų diena: nuoširdūs įvertinimai ir padėkos

Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo įvertinti ir apdovanoti geriausi Panevėžio miesto pedagogai. Šiais metais neliko nepastebėti ir Panevėžio švietimo centro bei jo padalinių darbuotojai.

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėkos raštas įteiktas Panevėžio robotikos centro „RoboLabas“ neformalaus švietimo mokytojai Laurai Kuchalskienei už reikšmingus pedagoginės veiklos rezultatus: indėlį kuriant mokyklos veiklos modelius, aplinkas ir ugdymo būdus asmenybės ūgčiai, gyvenimui mokykloje, dialogiškam ir tyrinėjančiam ugdymuisi ir paremiančiam ugdymui užtikrinti, funkcionaliai ir dinamiškai ugdymo(si) aplinkai kurti, už Lietuvos ir tarptautinių mokinių konkursų ir kitų renginių laimėtojų ir laureatų parengimą.

2024 Metų mokytoja išrinkta Panevėžio robotikos centro „RoboLabas“ metodininkė ir neformalaus švietimo mokytoja Dalia Vizbarienė. Metodininkė Dalia didelį dėmesį ir rūpestį skiria mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, ji organizuoja individualius užsiėmimus su specialiai pritaikytomis mokymo priemonėmis. Šie užsiėmimai suteikia vaikams galimybę patirti mokymosi džiaugsmą ir pasiekti asmeninių akademinių tikslų.

Už pedagoginį profesionalumą, aktyvų dalyvavimą įstaigos bendruomenės veikloje, nuolatinį tobulėjimą ir patirties sklaidą Panevėžio miesto mero padėkos raštu pagerbta Panevėžio regioninio STEAM atviros prieigos centro neformaliojo švietimo mokytoja Simona Stasiūnienė.

Už pedagoginį profesionalumą, aktyvų dalyvavimą įstaigos bendruomenės veikloje, nuolatinį tobulėjimą ir patirties sklaidą Panevėžio miesto mero padėkos raštas įteiktas Panevėžio švietimo centro metodininkei Rimai Šarkanienei. Metodininkė rengia pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programas atsižvelgdama į Panevėžio ir šalies ugdymo įstaigų poreikį, organizuoja metodinius renginius, mokymus, stažuotes pedagogams. Yra aktyvi renginių organizatorė ir dalyvė.

Mokytojos, turinčios ilgametę patirtį, aktyviai dirba integruodamos į mokymosi procesą inovatyvius metodus ir technologijas. Taip pat organizuoja įvairius renginius, varžybas bei kūrybines dirbtuves, įtraukdamos ne tik mokinius, bet ir jų šeimas bei bendruomenės narius.

Pedagogės dalyvaudamos tarptautiniuose projektuose, tokiuose kaip „Erasmus+“, skatina bendradarbiavimą tarp mokyklų ir ugdymo institucijų bei prisideda prie projektų, susijusių su pilietiškumo ugdymu, smurto prevencija, kultūros ir istorijos išsaugojimu.

Šiuos iššūkius drąsiai priimančios moterys nuolat tobulina savo kompetencijas, dalyvauja mokymuose, rengia kvalifikacijos tobulinimo programas ir skaito pranešimus tiek respublikinėse, tiek tarptautinėse konferencijose, orientuotose į švietimo naujoves, dirbtinį intelektą, skaitmenines priemones ir STEAM ugdymą.

Mokytojos neabejotinai įkvepia savo mokinius ir kolegas nebijoti iššūkių, mokytis visą gyvenimą ir tobulėti. Nuoširdžiai dėkojame Laurai Kuchalskienei, Daliai Vizbarienei, Simonai Stasiūnienei ir Rimai Šarkanienei už jų neįkainojamą indėlį į švietimą, už kūrybiškumą ir atsidavimą savo darbui.