PASAULINĖ SVEIKATOS DIENA

Gegužės 22 d. Vilniaus Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas (toliau-MČTAU) organizavo renginį Pasaulinei sveikatos dienai paminėti. Minėjime dalyvavo įvairių Lietuvos regionų Trečiojo amžiaus universitetų atstovai.
Susirinkus visiems Vilniaus Vingio parke prie estrados, Trečiojo amžiaus universitetų (TAU) kolektyvai išsirikiavo šventiniam paradui. Dalyviai buvo pasipuošę marškinėliais ir kepuraitėmis, turėjo išskirtinės atributikos.
Po šventinės eisenos visi sustojo nuotaikingai ir uždegančiai mankštai. Renginio koordinatorė MČTAU Sveikos gyvensenos fakulteto dekanė Viktorija Montvilienė pristatė renginio programą ir svečius. Susirinkusius pasveikino Pasaulinės sveikatos organizacijos biuro Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė, Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro direktorius Romualdas Sabaliauskas, MČTAU rektorė dr. Zita Žebrauskienė.
Meninė programos dalis buvo dalyvaujančių TAU kolektyvų prisistatymai. Anykštėnai atvežė muzikinį linkėjimą, panevėžiečiai ir druskininkiečiai sveikino eilėmis, šokių dovanojo kolegės iš Raseinių. Šoko ir vilniečių TAU šokių studijos šokėjos. Mūsų universitetą pristatė rektorė R. Vapsvienė, o šokėjos visus užkrėtė energija. Joms šokant „Mūsų dienos kaip šventė“ , šokio ritmu aplink šokėjas sukosi beveik visi renginio dalyviai. Buvo ir dovanų, ir pagyrų.
MČTAU atstovas Ovidijus Gabrėnas pristatė diskgolfo žaidimą. Juo pastaruoju metu domisi senjorai, jie susibūrė net į klubą. Renginio dalyviai turėjo galimybę ne tik susipažinti su šio žaidimo taisyklėmis, bet ir išbandyti jėgas.
Teksto autorė Lilija Smalakienė.