Projektai kuria galimybes

2023 metų vasario 14 d. vyko praktinė interaktyvi veikla „Projektai kuria galimybes”, skirta skleisti mokymosi visą gyvenimą idėjas bei populiarinti Erasmus+ programą. Veiklose dalyvavo virš 30 įvairaus tipo švietimo, kultūros, nevyriausybinių organizacijų atstovų. Trumpai buvo pristatytos Erasmus + programos, kuriose gali dalyvauti šių įstaigų bendruomenės. Aktyvių veiklų pagrindu tapo švietėjų pageidaujama tema- verslumo, finansinio raštingumo kompetencijų ugdymas bei stiprinimas. Buvo kuriami idėjų ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo „žemėlapiai”- patys dalyviai stebėjosi, kiek galime nuveikti sujungdami savo turimus išteklius ir suvienydami pastangas.

Itin entuziastingai dalyviai įsitraukė į interaktyvų žaidimą „Koks tu verslininkas?”. Šios veiklos metodiką ar jos elementus paprasta ir efektyvu taikyti formuojant bet kokio amžiaus besimokančiųjų verslumo (strateginio planavimo, komandos formavimo, vaidmenų pasiskirstymo, komunikacijos ir kt.) įgūdžius.

Puiki nuotaika motyvuoja. Tikimės, kad renginio dalyviai patys aktyviau įsitrauks į projektines veiklas ir paskatins kitus. Juk Erasmus+ programa suteikia puikias galimybes kompetencijų tobulinimui, bendrakultūriniam asmenybės bei įstaigos augimui, gilesniam europietiškų vertybių, pilietiškumo, tvarumo principų suvokimui bei jų laikymuisi savo kasdieniniame gyvenime bei profesinėje veikloje.

Projektų rengimo medžiagą galite rasti čia    https://drive.google.com/file/d/1poo03YpKKHRDFuz5Mn7dy8fy0u-lFD90/view?usp=sharing