SMAGUS NUOTOLINIŲ LITERATŪRINIŲ EDUKACIJŲ PRISTATYMAS

MIELI MOKYTOJAI,

švietimo pokyčių lyderių „Mokyklų tobulinimo centras“ inicijuota ir jau ketvirtus metus veiklą vykdanti literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“ kviečia Jus į mūsų vykdomų smagių nuotolinių literatūrinių edukacijų pristatymą. 45 minučių trukmės susitikime papasakosime, kokiomis priemonėmis supažindiname vaikus su literatūros kūriniais, įtrauktais į bendrojo ugdymo programą, kaip edukacijas savo kūrinių tematika veda vaikų rašytojai ir iliustruotojai, kokius dinamikos elementus integruojame į susitikimą ir kokių netikėčiausių klausimų sulaukiame iš vaikų. Šis pristatymas gali būti ypatingai įdomus ir naudingas pradinių klasių mokytojams, 5-8 klasių lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams.

Renginyje dalyvauja: programos „Vaikų žemė“ vadovas Justinas Vancevičius, rašytoja ir iliustruotoja Kotryna Zylė, aktorė Sigita Pikturnaitė, dailininkė Greta Alice.

Renginys nemokamas.

Susitikimas vyks:

Gegužės 7 d. 16:00 – 16:45 val. – Registracija MTC svetainėje 

„Vaikų žemės“ literatūrinės edukacijos gali tapti puikiu įrankiu Jums kasdieninėse pamokose bei planuojant savaitės veiklas ar tarpdisciplininį ugdymą. 2020 m. „Vaikų žemei“ skirta Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos premija už nuopelnus vaikų literatūros ir skaitymo populiarinimo srityje! Kviečiame susipažinti ir užmegzti draugystę!

Daugiau apie „Vaikų žemės“ nuotolines edukacijas skaitykite čia https://vaikuzeme.lt/kitokios-literaturos-pamokos/

Gražių dienų linki,
Vaikų žemės
komanda.