VASAROS STOVYKLOMIS SUSIDOMĖJO IR TV3 TELEVIZIJA

Panevėžio švietimo centro padaliniuose, robotikos centre „RoboLabas“ ir atviros prieigos STEAM centre, vyksta nemokamų vasaros stovyklų maratonas.

Vaikų vasaros poilsio stovyklų veiklos yra finansuojamos iš Panevėžio miesto savivaldybės lėšų. Stovyklos veikos vyksta dvi savaites, jų metu Panevėžio švietimo centro padalinuose vykdomos miestiečių kūrybiškumą, iniciatyvumą, technologinį mąstymą, vaikų skatinančios veiklos.

Robotikos centre „RoboLabas“ miestiečiai galės išbandyti radijo bangomis valdomų mašinėlių, skraidančių modeliukų montavimo ir valdymo, robotikos pradmenų įgijimo ir tobulinimo veiklas, išbandyti savo jėgas linksmose technologinėse užduotyse bei varžybose, taip pat aktyviai leisti laiką lauke.

Panevėžio regioniniame STEAM atviros prieigos centre taip pat organizuojamos stovyklos veiklos susijusios su IT užsiėmimais, fizikos reiškinių tyrinėjimu, biotechnologijomis, atkreipiant dėmesį į vaikų domėjimosi dabarties ir ateities profesijomis skatinimą. Vaikų vasaros poilsio stovyklos metu jaunieji tyrinėtojai aplankys su Panevėžio švietimo centru bendradarbiaujančias įmones, tokias kaip „Harju elekter“, taip pat vyks į tarptautinį mobilų klimato kaitos muziejų kuriame galima praktiškai išbandyti ir pajusti klimato kaitos pasekmes.

Stovyklų akimirkas užfiksavo ir TV3 žinių žurnalistai, nuoroda www.tv3.lt puslapyje: https://bit.ly/3ywS7d7

Šios įdomios ir interaktyvios veiklos nėra vienkartinės – jas išbandyti ir atrasti gali kiekvienas! Jau rugsėjo mėnesį startuos naujos būrelių veiklos į kurias kviečiame registruotis jau dabar.

Registracijos nuoroda: https://bit.ly/bureliuPasiula22