VYKO LYDERIŲ MOKYMAI

2021 m. spalio 22 d. Trečiojo amžiaus universiteto Panevėžio fakulteto bendruomenė lankėsi Panevėžio švietimo centro padaliniuose, Panevėžio robotikos centre (PRC) „RoboLabas“ ir Panevėžio regioniniame STEAM atviros prieigos centre, vykusiuose lyderių mokymuose.

Susitikimo metu buvo pristatytos PRC „RoboLabas“ ir STEAM centre vykdomos ir planuojamos veiklos, aptartos bendradarbiavimo galimybės. Trečiojo amžiaus universiteto nariai sužinojo, kad tiek PRC „RoboLabas“, tiek STEAM centras aktyviai bendradarbiauja su regiono įmonėmis: mokiniams organizuojamos ekskursijos, įmonės padeda centrui įsigyti naują įrangą, skiria specialistus, kurie moko pedagogus naudotis šiuolaikinėmis technologijomis. Užsiėmimus lanko daugiau nei 300 vaikų ir centro populiarumas nuolat auga. Yra 4 naujos laboratorijos – biologijos ir chemijos, fizikos ir inžinerijos, robotikos ir informacinių technologijų, dirbtinio intelekto.

Trečiojo amžiaus universiteto bendruomenės aktyvas vieningai sutaria, kad šis susitikimas buvo lyg pažintis su ateities mokykla, kuri yra nebe fantastika, o šių dienų realybė.