DĖKOJAME KONFERENCIJOS DALYVIAMS

Lapkričio 3 d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko jubiliejinė Panevėžio švietimo centro mokslinė konferencija „Kuriame pasaulį, kuriame gyvename“, skirta paminėti Panevėžio švietimo centro 20 metų sukakčiai.

Šventinėje konferencijoje mokslinius pranešimus skaitė inovatyvių ir lyderiaujančių gimnazijų vadovai, mokslininkai, žinomi šalies kultūros veikėjai, taip pat aktyvūs Panevėžio miesto mokytojai praktikai. Pranešimą „Neuromokslinis požiūris į vaikų emocinį ir socialinį pasaulį“ skaitė žinoma neurobiologė dr. Laura Vencė. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorius Rytis Komičius palietė nūdienai aktualią temą „Ką žinome apie mokymąsi ir ar galima „atmokti“ tai, ką jau esame išmokę?“. Žinomas kultūros veikėjas, žurnalistas, prodiuseris ir rašytojas Rytis Zemkauskas palietė žurnalistinę temą, susijusią su švietimu „Žurnalistikos proza ir poezija: kaip ji kurią pasaulį tikrą ir išgalvotą“.

Konferencijos metu Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas įteikė padėką Panevėžio švietimo centro direktorei Astai Malčiauskienei, savivaldybės padėkos raštai, bei specialios LR Seimo narių padėkos įteiktos ir ilgamečiams švietimo centro darbuotojams.

Dėkojame už įvertinimą ir už tai, kad buvote kartu su mumis, mieli kolegos.

Tikimės ir toliau bendradarbiauti, kurti šiltą, kolegišką ryšį ir švietimo pokyčius kartu su Jumis.

Panevėžio švietimo centro kolektyvas.