FORUME VAIDINO, TAPĖ IR MOKĖSI KURTI HAIKU

Praėjusią savaitę Panevėžio „Minties“ gimnazijoje vyko Panevėžio švietimo centro, metodinių būrelių ir ,,Minties“ gimnazijos organizuotas mokytojų forumas „Kaip gyvenimas keičia pamoką?“. Renginys abejingų nepaliko – į jį susirinko daugiau nei 250 mokytojų.

Rašytojas, filosofijos mokslų daktaras Liutauras Degėsys linkėjo švietimo bendruomenei eiti ten, kur dar niekur nebuvo, ir išbandyti tai, ko niekada nebandė. Švietimo inovatorius, „Mokymosi mokyklos“ įkūrėjas Rygaudas Guogis asmeniniais pavyzdžiais skatino pedagogus visuomet išlikti kūrybingus, į kiekvieną vaiką žvelgti kaip unikalią asmenybę ir imtis veiklos, galinčios pagerinti švietimo situaciją. Socialinių mokslų daktarė Jūratė Valuckienė drąsino forumo dalyvius nepasiklysti klaidžiuose švietimo sistemos labirintuose ir visuomet drąsiai eiti į priekį.

Po to mokytojai ir mokiniai iš Juozo Miltinio gimnazijos, ,,Saulėtekio“ progimnazijos dalyvavo įvairiose pamokose 13-ai klasei: kas vaidino, kas tapė, kas mokėsi kurti haiku, kas aiškinosi, kaip geriau investuoti pinigus… Vėliau, dirbdami grupėse, ,,mokiniai“ išskyrė inovatyvius ir patrauklius pamokų bruožus. Remdamiesi tuo, renginio svečiai, diskutuodami su mokytojais, išgrynino mokytojų profesinio tobulėjimo kryptis 2019-2021 m.

Panevėžio švietimo centras nuoširdžiai dėkoja „Minties“ gimnazijos komandai – pavaduotojoms, mokytojams, mielai prisidėjusiems prie forumo organizavimo. Dėkojame mokytojams, vedusiems pamokas 13-ai klasei. Visiems visiems, susirinkusiems į renginį ir buvusiems kartu.

Panevėžio švietimo centro darbuotojos