INŽINERINIŲ TEMŲ MOKYMAS

Kvietimas į inžinerinių temų mokymus

Maloniai kviečiame mokytojus į akredituotą seminarą, kurį organizuoja VšĮ Robotikos mokykla ir KTU inžinerijos licėjus.

Seminaro metu bus pristatyta tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „How to raise an inventor“ metodinė medžiaga ir vyks praktiniai mokymai, kaip dirbti su šia medžiaga.

Projekto koordinatoriai – Robotikos mokykla, partneriai: KTU inžinerijos licėjus, Olandijos DevLab laboratorija, mokykla Signum KC de Haren Olandijoje, Lenkijos edukacinis centras „Edukacyjne Centrum Doskonalenia“, Latvijos Rygos 2-oji gimnazija.

Projekto metu buvo sukurti keturi moduliai:

  • „Kuriančios mašinos“ (Lenkija, įrankis LEGO EV3 robotai),
  • „Micro:bits“ ir gamtos pasaulis (Olandija, įrankis mikrokompiuteriukai Micro:bit),
  • „Kaip sukurti idėjas ir kaip jos keliauja“ (KTU inžinerijos licėjus, įrankių apjungimas),
  • „Ranką lenkianti roboto ranka ir 3D modeliai“ (Robotikos mokykla, įrankis 3D projektavimas ir 3D spausdinimas).

Visus modulius sudaro 12 pamokų po 45 min. Metodinėje medžiagoje pateiktos užduotys mokiniams ir medžiaga mokytojams.

Seminaro metu mokytojai turės galimybę susipažinti ir praktiškai išbandyti šiuos modulius, kurie puikiai tinka paįvairinti gamtos, IT, programavimo ir kitų STEAM dalykų pamokas, taip pat pritaikomi ir neformaliojo ugdymo veiklose, būreliuose.

Projektas skirtas visiems, norintiems projektuoti ir spausdinti 3D modelius, kurti ir programuoti prietaisus, ieškantiems įdomaus ir patrauklaus būdo supažindinti moksleivius su technologijomis, mokyti moksleivius robotikos ir kaip technologinius sprendimus paversti verslo sprendimais.

Seminaro metu Robotikos mokyklos lektoriai pateiks rekomendacijų, kaip pradėti neformalaus ugdymo veiklas ir kaip pasiekti tam reikalingą įrangą. KTU inžinerijos licėjaus lektoriai rekomenduos, kaip integruoti veiklas į bendrojo ugdymo programas.

 

Daugiau informacijos paspaudus nuorodą: Inžinerinių temų mokymas