KVIEČIAME Į MOKYMUS

Gerbiami  vadovai, pavaduotojai ugdymui,

 

Šiandien internetas ir socialiniai tinklai turi didžiulį potencialą. Į interneto socialinę erdvę keliasi ne tik reklama, bet ir kiti organizacijų sprendimai. Ten šiandien galime sutikti kas septintą pasaulio gyventoją! Suprantant, kad mokyklos tikslinė auditorija taip pat “ten” – internete, akivaizdu, kad mokyklai būtina žinoti ir gebėti panaudoti socialinių tinklų ir paieškos sistemų (pvz. „Google“) galimybes savo įvaizdžio stiprinimui, bendravimui su potencialais ir esamais klientais: mokiniais ir jų tėvais. Šiandien nebeužtenka tiesiog turėti interneto svetainę ar būti susikūrus organizacijos puslapį Facebook‘e. Reikia juos „įdarbinti“!

 

Balandžio 6 d.  9.00 val. kviečiame į 8 ak. val. seminarą ,,Mokyklos komunikacija internete ir socialiniuose tinkluose

 

Lektorė –  Doc. dr. Milda Damkuvienė penkiolika metų dėsto Šiaulių universitete Marketingo, Marketingo komunikacijų, Santykių su klientais marketingo studijų dalykus bakalauro ir magistrantūros studijų programose, konsultuoja įmones marketingo komunikacijos, organizacijos įvaizdžio, interneto svetainių, Facebook profilių tobulinimo klausimais, kartu su kolegomis vykdo taikomuosius organizacijų žinomumo, įvaizdžio tyrimus, taip pat mokslinius tyrimus, padedančius išsiaiškinti, kaip formuojama organizacijos siūlomų paslaugų vertė klientui, kaip įtraukti klientus į bendrus vertės kūrimo procesus.

 

Seminaro vieta– Panevėžio pedagogų švietimo centras, (Topolių al.12, Panevėžys).

Dalyviai: bendrojo, profesinio  ir neformaliojo ugdymo mokyklų vadovai, pavaduotojai ugdymui, profesinių mokyklų skyrių vedėjai.

  

 

Registruotis: www.semiplius.lt , telefonu  8 45 465546. Renginio kaina – 16,24 Eur.