ANGLŲ KALBA-RAKTAS NAUJOMS GALIMYBĖMS

Puikios iniciatyvos-nauja pradžia ir pats tinkamiausias laikas įgyvendinti senus planus, kad ir tokius kaip anglų kalbos mokymasis. Rugsėjo mėn. pradžioje (2016 m.) Panevėžio pedagogų švietimo centras pakvietė norinčius mokytis anglų kalbos.

Į anglų kalbos pamokas atvyko labai įvairaus amžiaus suaugusieji. Vieni jų turėjo tikslą tobulinti jau turimus kalbos įgūdžius, kiti pasiryžo išmokti dar vienos – antros, trečios užsienio kalbos, nes jaučia ne tik būtinybę, bet ir malonumą mokytis, turiningai praleisti vakarą, susipažinti su naujais žmonėmis, bendrauti užsienio kalba bendraminčių būryje. Taip susidarė dvi grupės: 10 pradedančių ir 14 jau pažengusių. Visi besimokantieji pasinėrė ir į šalies kultūrą, sužinojo istorinių faktų, įdomių smulkmenų apie kasdieninį svečios šalies žmonių gyvenimą.

Anglų kalbos pamokos – tai kelias į platesnį aplinkos pažinimą ir įrodymas, kad mokymasis gali būti labai įdomus ir smagus procesas bet kuriame gyvenimo tarpsnyje net ir tiems, kurie nejaučia nostalgijos mokykliniam suolui.

Koordinacinės grupės informacija