KVIETIMAS

GERBIAMI VADOVAI, PAVADUOTOJAI UGDYMUI,

Panevėžio pedagogų švietimo centras

2017 m. kovo 23 d. 9.00 val. kviečia į 18 ak. val. trukmės seminarą
„Organizacinės elgsenos kaita efektyviam bendravimui ir bendradarbiavimui“.

SEMINARE BUS ANALIZUOJAMI KLAUSIMAI:

  •  Kaip atpažinti ir įvardinti įsigalėjusius neefektyvaus elgesio standartas, nesukeliant gynybinės reakcijos?
  • Kaip pažaboti neigiamas emocijas stresinių situacijų metu ir panaudoti jas veiksmingam informacijos pasikeitimui?
  • Kaip elgtis sudėtingose situacijose ir kokiomis nuostatomis vadovautis suteikiant neigiamą grįžtamąjį ryšį, diskutuojant ,,nediskutuojamais“ klausimais, komunikuojant savo kolektyve, ugdytiniais, tėvais bei susijusiomis institucijomis?
  • Kaip skatinti darbuotojų asmeninę ir tarpusavio atskaitomybę už atliekamus darbus ir didinti jų lojalumą įstaigai?
  • Kokiais principais ir taisyklėmis remiantis vadovauti diskusijoms, kad būtų sukurta bendradarbiavimo atmosfera ir priimami sprendimai, kuriuos darbuotojai palaiko ir įsipareigoja vykdyti?
  • Kaip įstaigoje įtvirtinti naujas, efektyvias darbuotojų elgesio ir komunikacijos normas?
  • Kaip konfliktus paversti veiksminga priemone įvairiapusiam organizacijos tobulėjimui?
  • Kaip pateikti savo nuomonę, kad būtų skatinamas abipusiai naudingas bendradarbiavimas ir atsirastų pasitikėjimas savimi?

Seminaro metodikos pagrindas – Harvardo universitete sukurta ir plačiai taikoma „elgsenos mokslo“ (action science) teorija, kuri padarė didelę įtaką organizacijų vystymuisi,- pakeitė požiūrį į žmonių santykius bei organizacinę elgseną.

Seminarą veda:

GRAŽINA MONGIRDIENĖ

Nacionalionio verslo konsultantų tinklo akredituota konsultantė

Kauno technologijos universitete įgijo automatikos inžinieriaus magistro laipsnį. 2001m. baigė profesijos edukologijos magistrantūrą Vilniaus Gedimino technikos universitete. 2007m. įgijo andragogo praktiko kvalifikaciją Kauno Vytauto Didžiojo universitete. „Abipusio mokymosi“ metodo mokėsi JAV. 7 metus dirbo JAV įmonėje mokymų vadove. Tarptautinės fasilitatorių asociacijos (IAF) narė .Turi 11 metų konsultavimo patirtį. Teikia praktines konsultacijas, vadovauja mokymams. Knygos ,,Bendradarbiavimas su religinėmis konfesijomis“ ir daugelio straipsnių apie vadybą ir komunikaciją autorė. Kompetencijos sritys: įmonės strategija, organizacijų vystymas, komunikacija, strateginė informacijos ir personalo vadyba.


Kviečiame registruotis svetainėje http://www.semiplius.lt