KVIETIMAS ROBOTIKOS MOKYTOJAMS

Kalėdinės kūrybinės dirbtuvės/hakatonas: Micro:bit, trimatis spausdinimas ir linksmos mašinos
Su micro:bit dovanomis dalyviams!

Kviečiame registruotis į kūrybines dirbtuves (hakatoną), organizuojamas kartu su Panevėžio savivaldybe. Hakatono metu dalyviai kurs prietaisus, kuo išradingiau atliekančius paprastą veiksmą – transportuoti rutuliuką iš vienos vietos į kitą.

Dirbtuvės skirtos susipažinti ir įgauti patirties su dviem į mokyklą sparčiai žengiančiomis technologijomis – mikrokontroleriais Micro:bit ir susijusia elektronika bei trimačiu projektavimu ir spausdinimu iš plastiko.

Dirbtuvės prasidės įvadu, kurio metu dalyviai susipažins su minėtomis technologijomis arba jas prisimins, po to dalyviai skirstysis komandomis, galvos, pristatys visiems ir įgyvendins savo sugalvotus projektus.

Konstruodami savo projektus, priversdami juos judėti, šviesti, groti, etc., dalyviai praktiškai išmoks tiek spausdinti plastikines detales, tiek naudoti Micro:bit mikrokontrolerį ir jo valdomus elektronikos ir mechaninius komponentus. Bendras kūrybinis darbas bus ir puiki proga neformaliai pabendrauti su kolegomis ir gerai praleisti laiką.

Užduotis pirmą kartą išbandyta ir pasiteisinusi hakatono Olandijoje metu liepos mėn., projekto „Kaip auginti išradėją“ baigiamajame renginyje. Taip pat mokytojų savitarpio bendravimas kuriant inžinerines užduotis išbandytas hakatono Alantoje metu, puikiai pasiteisinęs.

Panevėžio miesto savivaldybės iniciatyva siekiame gerąsias praktikas atvežti į Panevėžį.

Daugiau informacijos prisegtame dokumente Kvietimas į mokymus robotikos mokytojams