LIETUVOJE REZIDUOJANTYS AMBASADORIAI APLANKĖ ŠVIETIMO CENTRO PADALINIUS

Panevėžio regioniniame „STEAM“ atviros prieigos centre ir Panevėžio robotikos centre „RoboLabas“ lankėsi vieši Lietuvoje reziduojantys ambasadoriai iš daugiau nei 20 skirtingų šalių:
Airijos, Azerbaidžano, Čekijos, Danijos, Estijos, Graikijos, Indijos, Ispanijos, Italijos, Izraelio, Jungtinės Karalystės, Kanados, Kazachstano, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Nyderlandų, Rumunijos, Sakartvelo, Suomijos, Turkijos, Vengrijos, Vokietijos ir Šventojo Sosto ambasadų. Iš viso sulaukėme apie 40 asmenų, kurie pas mus lankėsi pirmą kartą.
Vizito metu ambasadoriams buvo pristatyti mūsų centrai. Su labaratorijose vykstančiu šiuolaikišku ugdymu ir jose esančia įranga, svečiai iš arčiau susipažino patys. Pakvietėme juos išbandyti įdomias, žaismingas ir inovatyvias veiklas. Taip pat ambasadorių dėmesį prikaustė 35 metrų ilgio Goldbergo mašina ir kiti moksleivių sukurti įrenginiai. Buvo įdomu pažinti bei pabendrauti su smalsiu ir į naujų technologijų kūrybą įsitraukusiu jaunimu.
Ambasadoriai taip pat lankysis Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusioje įmonėje „Devold“, Estijos kapitalo įmonėje „Harju Elekter“, atidarymui besiruošiančiame „Stasys Museum“. Tad linkime jiems didžiausios sėkmės ir lauksime sugrįžtant!
Nuotraukos G. Kartano