LANKĖSI LIETUVOS RESPUBLIKOS ENERGETIKOS MINISTERIJOS INOVACIJŲ IR TARPTAUTIŠKUMO SKATINIMO GRUPĖS VADOVAS ŽILVINAS DANYS

Gegužės 21 d. Panevėžio regioniniame „STEAM“ atviros prieigos centre ir Panevėžio robotikos centre „RoboLabas“ lankėsi Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos inovacijų ir tarptautiškumo skatinimo grupės vadovas Žilvinas Danys.

Susitikimo metu svečiai buvo supažindinti su centruose esančiomis laboratorijomis, atliekamomis veiklomis, užsiėmimais, ugdymo procesu, įranga. Taip pat buvo diskutuojama ekologiniais aspektais, kėlėme klausimus, kaip būtų galima prisidėti prie gamtos saugojimo. Su Žilvinu Daniu aptarėme atsinaujinančius energetikos išteklius, ieškojome bendradarbiavimo galimybių, apžvelgėme įdomias inžinerinių technologijų inovacijas, kurios galėtų prisidėti prie tvaresnės ir gamtą tausojančios ateities.

Džiaugiamės, jog Panevėžio švietimo padalinio centruose vykstančios veiklos yra inovatyvios bei leidžia supažindinti vaikus su naujausiomis technologijomis, apimančiomis ir energetikos sritis.