LAPKRIČIO 22-ĄJĄ PANEVĖŽYJE ŠURMULIUOS STUDIJŲ MUGĖ

Lapkričio 22 d. Panevėžio arenoje įvyks pirmasis tokio didžiulio mąsto karjeros renginys – paroda „STUDIJŲ DIENA 2022“.

Renginio „STUDIJŲ DIENA 2022“ metu Lietuvos aukštosios, profesinės mokyklos Panevėžio krašto mokiniams pristatys savo studijų, kvalifikacijos įgijimo ar kėlimo programas, būsimus studentus supažindins su studijų nauda ir teikiamomis galimybėmis.

Parodos metu mokiniai ir mokytojai taip pat bus kviečiami pasiklausyti aukštųjų, profesinių mokyklų, miesto pramonės įmonių atstovų pranešimų karjeros tema. Konferencijoje dalyvaus ISM, Mykolo Romerio, Lietuvos sveikatos mokslų universitetų atstovai, taip pat Vilniaus Gedimino technologijų universiteto (Vilnius Tech) bei Panevėžio kolegijos atstovai. Be aukštųjų mokyklų pranešimus konferencijoje skaitys Panevėžyje veikiančios įmonės UAB „Schmintz Cargobull Baltic“ atstovai, taip pat UAB „Kalba.lt“ ir Panevėžio mokymo centro atstovai.

„STUDIJŲ DIENA 2022“ dalyviai bus kviečiami įsitraukti ir į visiems jaunuoliams aktualią diskusiją „Ateities pasirinkimai – lygtis su daugybe nežinomųjų. Kaip teisingai išspręsti?“, kurios metu savo patirtimi, pakilimais ir pasirinkimais nulėmusiais ateitį dalinsis aktyvūs Panevėžyje užaugę ar savo ateities viziją čia plėtojantys miestiečiai.

Šiame renginyje visos studijos bus „pasiekiamos ranka“.

Ateikite ir atraskite atsakymus į Jums rūpimus klausimus!

Konferencijos programa