LYDERIŲ LAIKAS 3

„Lyderių laiko 3″ startas Aukštaitijos sostinėje

Vasario 26-ąją Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės – Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje įvyko įžanginis projekto renginys, sukvietęs nemažą būrį švietimo įstaigų atstovų. Renginio metu buvo pristatytos projekto „Lyderių laikas 3“ teikiamos galimybės, diskutuota dėl galimų kokybinių pokyčių Panevėžio miesto švietimo sistemoje.

Renginyje dalyvavo ir susirinkusiuosius sveikino Panevėžio m. savivaldybės mero pavaduotojas Petras Luomanas, lyderystę palyginęs su važiavimu į kalną: „Niekada nesustokite. Sustoti – tai reikštų pradėti riedėti atgal“. P. Luomanas atkreipė dėmesį į tai, kad, nepaisant gana gerų mokinių akademinių pasiekimų, akivaizdu, kad yra ką tobulinti, dėl ko tartis, ir pakvietė švietimo darbuotojus būti aktyvius ir iniciatyvius.

Pasinaudoti projekto teikiamomis galimybėmis kvietė „Lyderių laikas 3“ vadovė Rasa Šnipienė, pasidžiaugusi sėkmingu projekto įgyvendinimu ir prasmingu įžanginiu renginiu Panevėžyje. Su tyrėjų vaidmeniu projekte ir kai kuriais svarbiais kontekstiniais duomenimis supažindino dr. Milda Damkuvienė.

Renginio dalyviams didelį įspūdį paliko dvi sėkmės istorijos, kurias pasakojo jaunos verslininkės, žavios, ambicingos moterys Miglė Gruzdenė ir Daiva Masiliūnienė. „Siekite neįmanomo – pasieksite maksimalaus įmanomo rezultato!“, – drąsino Pokylių namų „Vasaris“ vadovė, teisininkė M. Gruzdenė. Jai antrino D. Masiliūnienė, pramonės parko SCAN INVESTMENT vykdančioji vadovė, pasidalinusi siekti sėkmės padedančiomis taisyklėmis: „Žinok, kas esi, ko nori, kas tave daro laimingą; daryk teisingus, garbingus dalykus; apsupk save žmonėmis, tokiais kaip tu“.

Daugiau informacijos http://www.lyderiulaikas.smm.lt/lt/pagalba-lyderiui/savivaldybiu-pokyciu-projektai/4975-lyderi-laiko-3-startas-auktaitijos-sostinje-panevys-atsinaujina?fbclid=IwAR2VDdYLNW-Gr1P264nQWYBKFTXiDlQVyYdaEiH3bhGWbY3TeQaeBv2UEuM

 

LL3lyderiu laikas 1