MAGISTRANTŪROS STUDIJOS „ŠVIETIMO LYDERYSTĖ“

Norintys studijuoti projekto Formaliųjų magistrantūros studijų programoje „Švietimo lyderystė“, kuri bus dėstoma ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, kviečiame nuo 2018 m. kovo 9 d. teikti dokumentus ir dalyvauti atrankoje.

Programa buvo parengta ir akredituota 1-ojo projekto etapo (2009–2011 m.) pabaigoje, o 2-ojo etapo metu (2011–2015 m.) ją baigė 154 švietimo darbuotojai iš 15–os projekte dalyvavusių savivaldybių ir kitų savivaldybių. Šiuo metu „Lyderių laiko 3“ „Švietimo lyderystės“ magistrantūros pirmojoje ir antrojoje laidose studijuoja 139 magistrantai.

Teikti paraiškas dalyvauti konkurse kviečiami visų 60 savivaldybių švietimo darbuotojai iš ikimokyklinio, bendrojo ugdymo ir kitų švietimo įstaigų, taip pat iš Švietimo ir mokslo ministerijai pavaldžių profesinių mokyklų, bendrojo ugdymo mokyklų bei centrų.

Atrenkant ne mažiau kaip 70 būsimų studentų studijuoti Formaliųjų magistrantūros studijų programos „Švietimo lyderystė“ trečiojoje laidoje 2018–2020 m., prioritetas bus teikiamas tiems, kurie atstovaus III srauto savivaldybėms. Primename, kad III srautui priklauso šios, daugiausia Šiaurės Rytų Lietuvos, savivaldybės: Anykščių rajono, Jonavos rajono, Joniškio rajono, Kupiškio rajono, Molėtų rajono, Pakruojo rajono, Panevėžio miesto, Pasvalio rajono, Radviliškio rajono, Raseinių rajono, Širvintų rajono, Švenčionių rajono, Utenos rajono, Visagino ir Zarasų rajono.

Programa itin rekomenduojama pradedantiems ir potencialiems švietimo organizacijų vadovams. Sėkmingai ją užbaigusiems asmenims bus suteiktas vadybos magistro kvalifikacinis laipsnis. Dalyviai į programą atrenkami konkurso būdu, paraiškos priimamos nuo 2018 m. kovo 9 d. iki 2018 m. balandžio 20 d.

Visą informaciją ir priėmimo reikalavimus galima rasti: https://www.ism.lt/lyderiu-laikas-3-svietimo-lyderystes-magistrantura

Svarbiausios datos ir priėmimo dokumentai: