PANEVĖŽYJE PASIRODĖ CHARKIVO OPEROS IR BALETO TEATRO TRUPĖ: BILIETUS Į SPEKTAKLĮ DOVANOJO PANEVĖŽIO „ROTARY“ KLUBAS

2023 m. vasario 5 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose Charkivo nacionalinio akademinio operos teatro Baleto trupė rodė spektaklį visai šeimai garsios brolių Grimų pasakos motyvais „Snieguolė ir septyni nykštukai“.
Žiūrovai nė nenumanė, kad tą pačią dieną ukrainiečių trupės gimtuosius namus – Charkivą – vėl apšaudė okupantai. Ir nors trupėje kilo didžiulė sumaištis ir panika, aktoriai nepalūžo ir žengė į sceną.
Panevėžio ukrainiečių bendruomenė dėkoja Panevėžio „Rotary“ klubui, kurie čia gyvenančius ukrainiečius pakvietė į spektaklį ir padovanojo 100 bilietų.
Spektaklį mielai žiūrėjo ir vaikai, ir suaugusieji. Ukrainiečiams buvo gera nors mintimis grįžti į tėvynę.
Džiugu, kad bent jau Panevėžyje baleto trupė sulaukė didžiulio dėmesio ir palaikymo – beveik visi bilietai į pasirodymą buvo išpirkti!
5-го лютого 2023 року у м. Паневежис з чудовою виставою  приїздив Харківський національний академічний оперний театр. Балет за мотивами відомої казки Братів Грімм «Білосніжка на семеро гномів».
Українців, жителів м.Паневежис та Паневежского району на виступу запросив Panevėžio ROTARY klubas і подарував 100 безкоштовних квитків.
Виставу залюбки відвідали і діти і дорослі. Дякуємо за чудову можливість хоча б думками повернутися на Батьківщину….