PASVEIKINTI GABIAUSIEJI PANEVĖŽIO MOKINIAI IR JŲ MOKYTOJAI

Už puikius 2022–2023 m. mokslo pasiekimus pagerbti ir apdovanoti Panevėžio miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų 5–8 ir I–IV gimnazijų klasių mokiniai ir jų mokytojai. Panevėžio muzikos mokykloje vykusioje šventėje pasveikinti tarptautinių ir šalies dalykinių, STEAM, meninės krypties olimpiadų ir konkursų, festivalių prizininkai ir laureatai.

„Baigiantis metams, gražia tradicija tapo pasveikinti gabiausius Panevėžio miesto mokinius už jų pasiekimus, kurie ne tik talento, bet ir noro tobulėti, kūrybiškumo, ryžto ir nuoseklaus darbo rezultatas. Didžiuojamės, kad puikiais pasiekimais mokiniai garsina ne tik savo mokyklas, bet ir mūsų miestą. Pagarba mokytojams už nuoširdų ir profesionalų darbą, atkaklumą ir kantrybę ugdant jaunuosius talentus. Dėkojame mokinių tėvams ir artimiesiems už paskatinimą, palaikymą siekiant užsibrėžtų tikslų, todėl ši diena – yra visų Jūsų šventė“, – sveikindama kalbėjo Panevėžio miesto vicemerė Žibutė Gaivenienė.

Tarp gabiausiųjų mokslo srityje – šeši Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos ugdytiniai: Dovydas Aleknavičius (mokyt. Irma Tvarijonienė ir Renata Burbaitė), Matas Atkočius (mokyt. Violeta Mackuvienė ir Rita Miknevičienė), Amandas Bartuškevičius (mokyt. Violeta Devindonienė), Justinas Rovas (mokyt. Virginija Ivanauskaitė), Adomas Šileikis (mokyt. Kęstutis Bražinskas), Elzė Voveriūnaitė (mokyt. Daina Rasalskienė). Taip pat du 5-osios gimnazijos mokiniai – Domas Būtėnas (mokyt. Ligita Kuokalienė) ir Gabija Kopūstaitė (mokyt. Beata Viederienė).

STEAM srityje pasižymėjo keturiolika Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos jaunuolių: Rėjus Mikitavičius, Modestas Januškevičius, Emilis Vitas Navickas, Ugnius Jacinkevičius, Antanas Nojus Dauderis, Tauras Petrauskas, Kasparas Adamonis, Dovydas Vyčas, Mangirdas Gudas, Augustas Pažemys, Titas Rimkevičius (mokyt. Renata Burbaitė), Deimantė Juknevičiūtė (mokyt. Renata Burbaitė ir Irma Tvarijonienė), Ąžuolas Šiukščius (mokyt. Renata Burbaitė ir Jolanta Jurevičiūtė), Rugilė Staškūnaitė (mokyt. Ginta Arsabienė); šeši Panevėžio 5-osios gimnazijos mokiniai – Gabija Sinkevičiūtė, Dija Pinkevičiūtė, Miglė Činčikaitė, Ugnė Pranevičiūtė (mokyt. Ligita Kuokalienė), Justas Macys ir Nojus Balčiūnas (mokyt. Jolita Stankevičienė) ir keturi Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai – Andrėja Paltanavičiūtė, Auksuolė Lisauskaitė, Emilija Jankauskaitė ir Rėjus Šmigelskis (mokyt. Agnė Šidlauskaitė).

Džiugu, kad tarp visų nusipelniusių – penki Panevėžio robotikos centro „RoboLabas“ ugdytiniai: Danielė Laužikaitė, Kamėja Lazauskaitė, Ugnė Eidikonytė, Modestas Raila ir Ignas Cimnolonskas (mokyt. Klaudija Pelanytė ir Laura Kuchalskienė).

Meno srities talentingiausi ir gabiausi – aštuoni Panevėžio muzikos mokyklos ugdytiniai: Adelė Šalučkaitė, Marija Briedytė (mokyt. Snieguolė Alijošaitienė), Kristijonas Taminskas (mokyt. Vidas Klišys), Faustė Černytė, Elzė Kęstaitytė, Radvilė Kalkytė (mokyt. Irma Paurienė), Viltė Janušonytė (mokyt. Gražina Beleckienė), penki Panevėžio dailės mokyklos auklėtiniai: Marija Šmakotinaitė, Linėja Domeikė, Toma Paknytė (mokyt. Diana Rudokienė), Domantas Šimas (mokyt. Jolanta Rudokienė), Emilija Beiliūnaitė (mokyt. Asta Mačiulienė), ir Panevėžio „Vilties“ progimnazijos mokinės Rugilė Indriekutė ir Ieva Jurevičiūtė (mokyt. Irina Gustienė).

Info. Panevėžio m. saviv.