TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETO PANEVĖŽIO FAKULTETO STUDENTAI – PASIRUOŠĘ PAVASARIUI

Pavasariui pasiruošę!
Visą žiemą mankštinomės ir manome, kad pavasariui pasiruošėme. Vilija ir Dalia sako, kad svorio lyg ir nenumetė, bet jaučiasi daug lengvesnės, lankstesnės. Ir dauguma taip jaučiamės, lengviau buities darbus dirbti ir nuotaika geresnė.
Kad siela neatskiriama nuo kūno, sporto vadovei Daliai Bagdonienei jokia naujiena. Ji nusprendė suorganizuoti dar vieną relaksacinį-meditacinį užsiėmimą, koks buvo gruodžio mėnesį.
„Kad parengti tokį užsiėmimą, daug valandų reikia praleisti prie kompiuterio, – sako Dalia, – ieškant tinkamos muzikos. Ją reikia įsirašyti, reikia dar ir specialių muzikos instrumentų, kad papildytų atrinktą melodiją“.
Tokia muzika labai įdomiai veikia žmones, gal kiekvieną kitaip. Fioleta, net pačiai sau netikėtai, per užsiėmimą užmigo, Violetai atrodė, kad ji su ramunių vainiku ant galvos bėgioja po pievą. Danutė sakė, kad nurimo, atsikratė, išsivalė nuo blogų minčių.
Gal turi įtakos ir metų laikas. Rudenį muzika ir perkusiniai muzikos instrumentai skambėjo vienaip, dabar visai kitokias asociacijas sukėlė. Man atrodė, kad pavasarį muzika skamba linksmiau, aš girdėjau upelio čiurlenimą, paukštelių ciksėjimą. Pasijutau lengva kaip drugelis ir lyg kartu su kitais drugeliais skraidžiau virš gėlėtos pievos. Nuostabus jausmas! Kitos moterys irgi sakė per pusvalandį pailsėjusios taip, kaip per naktį nepailsi.
Teksto autorė Zita Pranskevičiūtė.