PANEVĖŽIO ŠVIETIMO CENTRE ĮGYVENDINAMA TECHNOLOGIJŲ IR MENO SINTEZĖ

Panevėžio švietimo centro padalinyje, regioniniame atviros prieigos STEAM centre, įgyvendinama meno ir technologijų sintezė. 

Panevėžio švietimo centras, įgyvendindamas Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamo projekto „Kaip kuriamos scenos dekoracijos” veiklas, ieško meno ir technologijų, kūrybiškumo ir loginio mąstymo sąlyčio taškų. Antroji projekto veikla – susipažinimas su „MicroBit” mikrovaldikliais, padėjo tai įgyvendinti!  

Užsiėmimo metu, projekto dalyviai, kartu su STEAM centro metodininkais ir laborantais, aiškinosi kas yra „MicroBit” mikrovaldiklis, kuo jis naudingas, inovatyvus ir kokios yra šio valdiklio pritaikymo galimybės ne tik inžinerinėje srityje, bet ir mene.  

Įgyvendindami veiklos techninę dalį, jaunuoliai išsiaiškino kaip yra jungiamos ir programuojamos plačiai pramonėje naudojamos LED juostos, kuriama animacija „MicroBit” matricoje. Tuo tarpu diskutuodami išgrynino idėjas ir rado sprendimus kaip tą patį mikrovaldiklį galima pritaikyti kuriant teatro scenos dekoracijas. 

Galime drąsiai teigti, kad projekto veiklų metu jaunuoliai rado ryšį tarp meno ir technologijų, o kartu išsinešė inovatyvių idėjų!