TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETO PANEVĖŽIO FEKULTETE VYKO MOKSLO METŲ UŽDARYMO ŠVENTĖ

Gegužės 31 d. paskutinė pavasario diena. Sutikdami vasarą, TAU studentai susirinko į šventinę vakaronę „Sveika, vasara”. Mūsų buvo labai daug. Ir tai džiugina.
Fojė susirinkusius pasitiko vilnos vėlėjų ir mezgėjų grupių studenčių darbų paroda. Klausėmės dainų klubo „Atgaiva” (vadovė Dalia Gaspariūnienė) atliekamų dainų.
Sveikino žodį tarė mūsų partnerė, Panevėžio švietimo centro atstovė, mūsų veiklų koordinatorė Virginija.
Sveikino ir bendryste džiaugėsi ERGO vadovė Daiva. Mokslo metų eigoje jos vadovaujama komanda sėkmingai mus mokė finansinio raštingumo, patarė, kaip galime jaustis kuo saugiau.
Kaip visada, maloniai stebino Ritos Pečiulienės dizaino grupė, šventei paruošusi alternatyvios mados pasirodymą. Drąsiai podiumu žengė pasipuošusios damos, modelius kūrusios pačios. Ir dovaną įteikė nevystančių gėlių puokštę.
Gausus užsienio kalbų studentų būrys (kuratorė Valė Bilienė) sveikino visus įvairiomis kalbomis sudainuota daina.
Folkloro grupės moterys (vadovė Violeta Krasauskienė) ne tik dainavo, bet ir sulaukė visos salės pritarimo.
Na, o linijinių šokių kolektyvas „Pozityvas“ ( vadovė Violeta Krasauskienė) visus pakvietė nusiteikti pozityviai ir šventę pratęsti šokant. Tuo labiau, kad mums koncertavo šauni muzikantų komanda.
Viso vakaro metu skendome šypsenų, padėkų jūroje. Susirinkę keli šimtai studentų vis kartojo: jaučiamės tarsi viena didelė šeima. Metų eigoje mus suvienijo bendri užsiėmimai, ekskursijos. Mes gavome didžiausią dovaną – bendrystę.
Vasarą darbai tęsis – laukia repeticijos, ekskursijos, susitikimai, kūrybinės stovyklos.
Mes nežadam sėdėti namuose ir senatvė mūsų nesuras.
Tekstas Trečiojo amžiaus universiteto Panevėžio fakulteto.
Daugiau: https://www.facebook.com/profile.php?id=100068802536869